Marc & André

... з історії «Marc & André»

Історія бренду Marc&André почалася у Франції. Основним напрямком виробництва було створення елегантних купальних костюмів оригінального дизайну. Популярність марки стрімко росла. Міжнародне визнання бренду прийшло в середині 90-х завдяки грамотній маркетинговій і виробничій політиці.

На сьогоднішній день Marc&André є затребуваним брендом, який здатний виправдати очікування найвимогливіших клієнтів і порадувати неповторним дизайном і високою якістю продукції. Дизайнери Marc&Andréплідно співпрацюють з всесвітньо відомими будинками моди і найбільшими фешн-агенствами. В результаті колекції бренду завжди жіночні, актуальні і неповторні. Кожна з них несе в собі певний стиль: від легких нот класики до модних тенденцій.

... колекції «Marc & André»

При створенні колекцій в компанії приділяється пильна увага кожному етапу виробництва. Під чуйним керівництвом талановитих дизайнерів народжуються шедеври: спочатку ескіз на папері, потім підбір тканин і фурнітури, які згодом проходять ретельні тестування перед створенням кінцевого продукту. Вся продукція Marc&André повністю відповідає європейським стандартам якості.

До кожного сезону Marc&André готує понад 300 різних моделей купальників, 150 моделей нижньої білизни і домашнього одягу. Щорічний обсяг виробництва становить понад 1 000 000 одиниць. Компанія володіє широкою дистрибуційною мережею і здійснює поставки в 32 країни світу. Відкрито 9 представництв в країнах: Естонія, Україна, Туреччина, Болгарія, Бельгія, Німеччина, Норвегія, Чехія, ПАР.

... місія «Marc & André»

Протягом багатьох років Marc&André прикрашає життя жінок у всьому світі, пропонуючи клієнтам якісну, стильну, вишукану і комфортну продукцію.

Компанія Marc & André вважає, скільки людей - стільки смаків і враховує це. Запорука успіху марки в досягненні унікального поєднання високої якості продукції, використання ексклюзивних матеріалів і широкого асортименту.

У 2011 р компанія Marc&André розробила концепцію власного монобрендового магазину і запустила проект роздрібної мережі, що відповідає сучасним вимогам Retail індустрії.

Marc&André - це результат синергії індивідуальності, якості продукції і роботи професійної команди.