Нижня білизна

Щоб зберегти форму і зовнішній вигляд виробу радимо прати виріб вручну. Дозволяється використовувати пральну машину з режимом ручного прання. В цьому випадку, виріб треба покласти в сумочку для прання, миючий засіб повинен відповідати ніжному режиму. Вибілювати, гладити, використовувати хімчистку, машинну сушку і центрифугу забороняється.

Пляжний одяг

Після кожного використання ретельно прополіскуйте його в чистій холодній воді. Ніколи не замочуйте свій купальник. Використовуйте невелику кількість прального засобу для делікатних тканин. Не використовуйте, будь ласка, кондиціонер для білизни. Відбілювання, хімчистка, машинне прання і віджимання шкодять тонким волокнам тканини Вашого купальника. Не викручуйте купальник. Щоб видалити зайву вологу досить його акуратно стиснути. Сушіть Ваш купальник вивернутим навиворіт, уникаючи прямих сонячних променів. Модні неонові або інші яскраві фарби можуть потьмяніти або вицвісти, якщо Ви будете сушити свій купальник на сонці. Надмірно солона, хлорована або гаряча вода можуть пошкодити делікатну тканину купальника. Блискуча або мерехтлива тканина може втратити свій блиск при сильному терті або при іншому неналежному використанні. Бережіть купальник від контакту з сонцезахисними лосьйонами і іншими косметичними засобами. Не залишайте надовго Ваш вологий купальник загорнутим в пластиковий пакет або в мокрий рушник. Дотримуйтесь, будь ласка, цих нескладних рекомендацій і Ваш купальник буде ще довго радувати Вас.

Нічний і домашній одяг

Щоб зберегти гарну зовнішність виробу точно слідкуйте за знаками по догляду, які вшиті в виріб. Шовкові вироби радимо прати в ручну і гладити на низькій температурі. Велюрові і віскозні вироби дозволяється прати на низькій температурі в пральній машині, якщо знаки по догляду це дозволяють. Вибілювати, гладити, використовувати хімчистку, машинну сушку і центрифугу забороняється.

Таблиця позначень